[ Webhosting profitux.cz ]

Low man's birthday

 • novinky
 • by.the.way
 • fotky
 • videa
 • povídky
 • lyrika
 • shout.board
  scroll up scroll down
  přidej

  pozvánka

  Takže bych vás všechny rád pozval na oslavu svých dvacátých narozenin.

  Ta proběhne během víkendu 25. - 27. dubna 2008 na samotě mezi obcemi Srbsko a Tetín

  Náplň akce:
  Hlavní náplní akce bude samozřejmě nadměrná konzumace alkoholických nápojů za zvuků reprodukované hudby a dojemných emocionálních výlevů, přesně tak, jak to mám rád=)

  Poloha & Ubytování:
  Akce proběhne na pozemku Muzzyho, jemuž tímto děkuji. Ubytovací kapacita v domě je velmi omezená, proto kdo můžete, vemte si s sebou prosím stany, karimatky, spacáky atd...

  Alkohol a jídlo:
  Tady bych stanovil jednoduché pravidlo. Cokoliv můžete, přivezte si prosím vlastní. To platí hlavně pro tvrdý alkohol a jídlo, sice pravděpodobně nějakou tu flašku koupím, a drobné pohoštění asi taky nějaké bude, na živení celý víkend to každopádně stačit nebude. Pokud jde o pivo tak chápu, že např. vlakem vozit basy není úplně příjemné, proto nějaké pivo nakoupím, a pak se to nějakým způsobem rozpočítá mezi ty, co si brali. Pakliže pojedete autem, bylo by lepší, kdybyste si přivezli vlastní. Moji schopnost založit momentálně chudé kamarády nemohu letos bohužel garantovat, protože to bude záviset na mojí finanční situaci (kupodivu), a tu v tuto chvíli ani zhrubanedokážu předpovědět.

  Hudba:
  Hudba živě: po nějakých těch pivech určitě budu mít tendenci zpívat, a kdo chce může se přidat=)
  Hudba reprodukovaná: Vzhledem k tomu, že akce se bude konat na samotě, nebude vadit poněkud větší úroveň hlasitosti. Nevlastním sice žádnou profi aparaturu, ale můj zesilovač a bedničky ještě nějaký ten kravál zvládnou. Pokud jde o žánr hudby, můj hudební vkus (rock-metal) znáte, cítím se ale být vcelku open-minded a pokud pěkně poprosíte, asi vám vaši hudbu pustím. V konečném důsledku ale budu rozhodovat já, co hrát bude a co ne.

  Bude oheň a opékání, ale přivezte si vlastní kočky a psy na rožnění, protože něco tam bude, ale určitě ne dostatek.

  Hlavní sraz:
  17:00 Praha-Hlavní nádraží, u pokladny č. 10 (melancholie=)
  Pokud se někdo budete chtít vydat po vlastní ose, na konci článku je velmi podrobný návod, (nebo spíš gamebook=) jak se tam dostat...

  Prosím každého, kdo pojede, aby mi dal vědět. Buď na e-mail, nebo ICQ 179604524, telefon 739490388 nebo prostě jako komentář k tomuto článku. Ozvěte se mi i kdybyste potřebovali vědět něco dalšího. Potřebuji mít aspoň zhruba představu kolik lidí pojede zaprvé kvůli velikosti nákupu, a pak např. kdyby se někomu chtělo jet autem, a někdo jiný měl v autě volno, dalo by se to vykomunikovat, s tím, že by se pak samozřejmě rozpočítal benzin.
  Díky.

  Následuje velmi zevrubný popis, jak se tam dostat po vlastní ose. Jinak v případě jakýchkoli problémů budu takřka neustále na telefonu.

  1) Pakliže jedete z Prahy nebo přes Prahu autem s dálniční známkou:
  1a: Dostaňte se do Berouna. Pakliže máte dálniční známku, z Prahy jste tam za dvacet minut.
  1b: Dále pokračujte do Tetína (mapa)
  1c: Tetínem projeďte jako směrem na Srbsko a těsně před konečnou cedulí, odbočte doleva na vedlejší silnici vedoucí kolem fotbalového hřiště a Hřbitova Zde je mapka s vyznačenou trasou. Pakliže byste měli problémy, neměl by být problém zeptat se někoho místního na hřbitov nebo hřiště.
  1d: Před hřbitovem odbočte doprava na menší silnici vedoucí do polí, takže po pravé straně budete mít hřiště. Nenechte se zastrašit, pakliže tam bude zákaz vjezdu, vy jako návšteva máte povolení od majitele. Po této silnici pokračujte, dokud po necelém kilometru nepřejedete přes most nad kolejemi. Odtamtud už uvidíte objekt, kde se akce koná. Zde je mapka s vyznačenou trasou. Pakliže by jste měli problémy, můžete se v Tetíně zeptat místních na dům, kde bydlel dřív Pelikán. Měli by vědět.
  1e: Tady je fotomapa s vyznačenou trasou z Tetína.
  2) Pakliže jedete z Prahy nebo přes Prahu autem bez dálniční známky:
  2a: Dostaňte se do Tetína. Tady je mapa s možnou cestou. Nezaručuju, že je to ta nejefektivnější. Poraďte se s automapou.
  2b: Jakmile se dostanete do Tetína, odbočte hned jak to půjde doprava. Po chvíli byste měli mít po pravé straně fotbalové hřiště a před sebou hřbitov.Tady je mapa s trasou. V případě problémů se zeptejte místních na hřbitov nebo hřiště.
  2c: Pokračujte bodem 1d a dále...
  3) Z Prahy vlakem:
  3a: Vlaky jezdí z Hlavního nádraží nebo ze Smíchovského nádraží. Kupte si jízdenku do stanice Srbsko. Stojí cca 60 Kč. Pakliže máte pražskou tramvajenku, kupte si jízdenku "Z radotína do Srbska", bude to stát 40 Kč. Vlaky jezdí ve všední dny o špičce jednou za půl hodiny, jinak jednou za hodinu. Konkrétní spoje si zjistěte na idosu. Dále by bylo více než vhodné nějak cestující vlakem sdružovat, poněvadž skupinová sleva dokáže být vskutku výrazná. Bude i oficiální sraz na Hlavním Nádraží, o tom níže.
  3b: Vystupte v Srbsku (po Karlštejně). Pro větší skupinky se do Srbska zajede autem. Pakliže nejste mezi těmi šťastnými, nezoufejte, zas tak daleko to není. Můžete mi zavolat, a já pro vás dojdu do Srbska. Pakliže půjdete sami, slezte až úplně dolů k Berounce (Nepřecházejte přes most!)) a dejte se doleva polní cestou podél řeky, vedoucí směrem od mostu a obce. Vemte si nějaké boty do terénu, protože dlážděný chodník vás zrovna nečeká. Ne že by hrozilo brodění se bažinami a půlmetrovým porostem, ale sem tam nějaká ta louže a tak se možná přihodí. Zde mapka.
  3c: Cesta je v celku jednoduchá - pořád rovně po polní cestě. Abyste se neztratili, mohly by vám pomoct tyto orientační body:
  3ca) Jakási drážní budova neznámého účelu, nám poslouží jako první orientační bod. Uvidíte ji po své levici. Jakmile ji vidíte, znamená to, že jste cca ve třetině cesty.
  3cb) Osamocený bílý dům naproti přes řeku signalizuje, že jste přibližně ve dvou třetinách
  3cc) Jakmile uvidíte naproti přes řeku druhý bílý dům, znamená to, že vaše pouť je už takřka u konce, a bedlivě sledujte levou stranu, každou chvíli by jste měli uvidět cestu vinoucí se nahoru k domu... ano, hádáte správně, tam to je=)
  Zde je velká fotomapa s vyznačenou cestou a orientačními body. Z mapy to budí dojem hrozné dálky, ale to jen proto, že je hodně přiblížená. Cesta zabere časově cca 30 - 45 min.
  4) Z Prahy autobusem:
  4a) Z Prahy jezdí autobusy do Berouna rovnou ze dvou nádraží. Z Nových Butovic a ze Zličína. Výhodou je nízká cena (okolo 24 Kč) a jsou v Berouně dost rychle. Oba dva jezdí celkem často, konkrétní časy si najděte na idosu
  4b) Tak. Jsme v Berouně. Tak jako tak se musíme dostat na Vlakové nádraží. Pokud jste vystoupili na Autobusovém nádraží, tak tady je mapka s cestou k nádraží vlakovému. Pokud jste vystoupili jinde v Berouně, budete se muset doptat.
  4c) Jsme na Vlakovém nádraží. V tuto chvíli máme tři možnosti:
  4ca) Jet autobusem do Tetína
  Asi nejpohodlnějsí řešení. U Vlakového nádraží v Berouně je autobusová zastávka, odkud jezdí autobusy přímo do Tetína. Cena je tuším cca 14 Kč. Jedinou nevýhodou je, že nejezdí zas tak často.
  V Pátek 25.4.2008 jede v 11:30, 13:45, 14:43, 16:10, 17:35, 18:40 a 22:38
  . V Sobotu 26.4.2008 jede v 9:30, 11:00, 11:30, 13:40 14:43, 15:40, 16:35 a 17:35.
  POZOR! Ne zastávka Tetín-Koledník!
  Z Tetína je to pěšky cca 25 min. Jakmile dorazíte do Tetína, řiďte se podle bodu 1c a dál... samozřejmě, že asi nebudete projíždět a odbočovat, ale s tím si snad vaše vrozená inteligence poradí=)
  4cb) Jet vlakem do Srbska
  Dle mého názoru poněkud nesmyslné řešení, poněvadž když už Vlakem do Srbska, tak už rovnou z Prahy ale dejme tomu, třeba dyž ujede autobus. O intervalech vlaků do Srbska platí totéž, co je napsáno v bodě 2a. Cena by měla být kolem 10 Kč. Srbsko je první zastávka hned po Berouně. Poté pokračujte bodem 2b a dál.
  4cc) Z Berouna pěšky
  Dá se to. Je to nejlevnější ale taky nejnamáhavější alternativa. Cesta trvá cca 45 - 60 min. Pokud by někdo zvolil tuto možnost, tak tady je speciální gigamapa s vyznačenou trasou

  komentáře:

  _ch4ng3d said at 11.03.2008 13:16:17 changed@atlas.cz http://ch4ng3d.brb.cz
  To je skoda... Diky za prani
  Pavel z intru said at 02.03.2008 20:37:14
  Zdarec panáčku. Mám špatnou zprávu. Bohužel v termínu konání narozenin mám službu, z čehož vyplývá, že akce bude bez mé účasti. Tímto bych ti chtěl blahopřát k prvním velkým -cetinám. Vítám tě mezi dospělými a ještě jednou vše nejlepší. Čau Pavel z intru
  _ch4ng3d said at 24.02.2008 21:28:55 changed@atlas.cz http://ch4ng3d.brb.cz
  Hh, děkuju=) Obzvlášť ten sráč mě pěkně zahřál u srdce=)
  George said at 24.02.2008 21:07:57
  Ty wole Vláďo to je psycho, že mě zveš na dvacetiny, ale nevim ani kde to je.A ani nevim jestli přijdu, ael určitě byc rád.Doufám že to nebude v lízátku nebo někde tak. ale předem vše nej ty sráčí!!!!!
  Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! Copyright © 2008 Vladimír Bártek