[ Webhosting profitux.cz ]

LMB party V

 • novinky
 • by.the.way
 • fotky
 • videa
 • povídky
 • lyrika
 • shout.board
  scroll up scroll down
  přidej

  Drazí a milí, rok se opět s rokem sešel, a nám se opět blíží tolik očekávaný jubilejní pátý ročník LMB párty. Pro ty, co ještě nebyli, tak se jedná o outdoorovou víkendovou party při příležitosti oslavy mých narozenin na samotě v romantické oblasti Karlštejnska.

  LMB party V pozvánka

  Co a kde a kdy:
  Akce se koná 23.-25.4.2010 v okolí drážního domku na samotě mezi obcemi Tetín a Srbsko. Přijede se někdy v pátek předvečer, a končí se většinou v nedělních odpoledních hodinách. S tím, že se samozřejmě dá přijet třeba na den, nebo tak. V Tetíně jsou potraviny a hospoda tak nějak s otvíracími dobami, jak už to tak většinou na vesnicích bývá. V Srbsku je několik restaurací, kam je možno zajet si během víkendu třeba na oběd.

  Kvůli nejasnostem ohledně loňského ročníku zdůrazňuji jednu věc - rozhodně se nejedná o žádnou ilegální technopárty, na pozemku jsme naprosto legálně :-))

  Průběh akce je víceméně na vás, během dne je možno rozvíjet všelijaké aktivity, např. frisbee, fotbal, výlety (okolí je pěkné :), je tam dokonce i malý fotbálek (rosengard nečekejte :-))+ letos přibývá možnost paintballu, s tím, že pokud někdo víte, že byste měl zájem, tak mi prosím dejte vědět. Večerní náplň je zpravidla popíjející, u ohníčku popřípadě vevnitř za nepříznivého počasí, za zvuků reprodukované hudby + přítomných muzikantů - kytaristů. Čímžto pádem, máte-li v tomhle směru vlohy nic vám nebrání vzít si instrument vlastní, s tím, že ovšem bude na vás si ho ohlídat. Vzhledem k tomu, že se akce koná na samotě, není potřeba nijak výrazně regulovat hladinu hluku. Nicméně samozřejmě v rámci slušnosti poprosím nepopouštět uzdu příliš destruktivním nebo konfliktním náladám :)

  Samozřejmě, klidně s sebou vemte partnery, kamarády, atd...

  Jak se tam dostat
  Hlavní sraz bude - jak už je dobrým zvykem - v pátek 23.4.2010 v 17:00 na Hlavním Nádraží u pokladny č. 10. Pro ty z vás, kteří se tam budou dostávat po vlastní ose, je tady místo akce označeno na mapě, evnetuelně je na předloňské pozvánce tady dost zevrubně popsáno x způsobů. jak se tam dostat. Jinak samozřejmě budu celou dobu na telefonu (723072689), čili je možno zavolat, když si nebudete jisti cestou...

  Občerstvení, strava, alkohol
  Alkohol (tvrdý) a jídlo vlastní. Nějaké občerstvení je sice v plánu (jakožto obvykle), ovšem zdaleka to nebude plnohodnotná strava na celý víkend. Vloni byl k dispozici stánek s grilovaným masem za velmi rozumné ceny, který letos ovšem nemohu zaručit, . Tato informace bude aktualizována.

  Pivo bude možno zakoupit na místě - pakliže se do té doby nic nezmění - lahvové - za takřka nevýdělečnou cenu (předběžný odhad 10-13,-Kč). Počítá se s několika značkami, tak snad alespoň částečně uspokojím vaše žíznivé krčky.

  Ubytování
  Pokud jde o kapacity vevnitř, dle informací to bude o něco lepšejší než vloni. Nicméně stále platí to, že situace, kdy se všichni dovnitř nevejdem může velmi snadno nastat, pro to ty, pro které to nebude příliš velká komplikace a vezmou si s sebou pro jistotu stan, budu mít velmi rád :)) odvoz zavazadel z nádraží na místo zajištěn. Spacák a karimatku určitě! teda jak chcete, ale dost pokrývek a tak tam určitě nebude.

  Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! Copyright © 2008 Vladimír Bártek