[ Webhosting profitux.cz ]

Zatraceně...

 • novinky
 • by.the.way
 • fotky
 • videa
 • povídky
 • lyrika
 • shout.board
  scroll up scroll down
  přidej

  Zapálil si svojí poslední pall mallku, a pomalu se rozhodl odebrat se ke spánku. Se strachem, nebývalým strachem, pronásledujícím ho posledních pár dní. Ještě uklidňující rituál v podobě dojemné hudby, která - ač se během let jeho preference měnily zásadním způsobem - její účel byl vždy stejný. Soundtrack k jeho malosti.

  Se strachem. Strachem z toho, že až ta bublina praskne, bude to taková rána, jaká už tu dlouho nebyla. Strachem, zda se po té ráně bude vůbec schopen ještě zvednout.

  Možná je to jenom jeho hloupostí, jenom tím, že tentokrát protějšek vyjímečně nechal nafouknout onu bublinu do takových rozměrů, oproti ostatním, co to vždy zarazili už v zárodku. Na druhou stranu je možná právě toto důvod k doufání. Marný zápas s optimismem, nadějemi; Byla by tu spousta indicií, díky kterým by byl k nim důvod. Ale, co si budeme povídat, kolikrát už tu něco podobného bylo? A výsledky? ...

  Ukrutné dilema a rozpolcenost. Na jednu stranu strach být příliš angažovaný, protože o to větší by pak potencionální rána byla. Na druhou stranu strach z toho, že svojí resignací, patetickým sebelitováním a pasivitou prošvihne jednu z největších šancí so far...

  I v tuhletu chvíli úplně ten stejný zmatený, rozpolcený a naivní trouba, stejně tak jako v těch třinácti, když to přišlo poprvé. A pak že se člověk učí.

  Fuck you, Crying man, you don't know a god damn fuck 'bout the life.

  komentáře:

  _ch4ng3d said at 27.08.2009 11:54:38 changed@atlas.cz http://ch4ng3d.brb.cz
  Hmm, zase jeden z těch geniálních výplodů po deseti pivech :-/
  Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! Copyright © 2008 Vladimír Bártek