[ Webhosting profitux.cz ]

LMB Party vol. IV

 • novinky
 • by.the.way
 • fotky
 • videa
 • povídky
 • lyrika
 • shout.board
  scroll up scroll down
  přidej

  Takže, vážení a milí, duben se nám nebezpečně blíží a s ním i přípravy na mnou anuálně pořádanou party u Karlštejnska ke příležitosti oslavy mých narozenin, na kterou bych vás opět všechny rád pozval.

  plakat LMB party vol. IV

  Co a kde a kdy:

  Akce se koná 24.-26.4.2008 v okolí drážního domku na samotě mezi obcemi Tetín a Srbsko. Domek je situován mezi romantické železniční koleje a ještě romantičtější řeku Berounku. Přijede se někdy v pátek předvečer, a končí se většinou v nedělních odpoledních hodinách. S tím, že se samozřejmě dá přijet třeba na den, nebo tak. V tetíně jsou potraviny a hospoda tak nějak s otvíracími dobami, jak už to tak většinou na vesnicích bývá. V Srbsku je několik restaurací, kam je možno zajet si během víkendu třeba na oběd.

  Samozřejmě, klidně s sebou vemte partnery, kamarády, atd...

  Jak se tam dostat

  Hlavní sraz bude - jak už je dobrým zvykem - v pátek 24.4.2009 v 17:00 na Hlavním Nádraží u pokladny č. 10. Pro ty z vás, kteří se tam budou dostávat po vlastní ose, je tady místo akce označeno na mapě, evnetuelně je na loňské pozvánce tady dost zevrubně popsáno x způsobů. jak se tam dostat. Jinak samozřejmě budu celou dobu na telefonu (739490388), čili je možno zavolat, když si nebudete jisti cestou...

  Občerstvení, strava, alkohol

  Alkohol (tvrdý) a jídlo vlastní. Nějaké občerstvení je sice v plánu (jakožto obvykle), ovšem zdaleka to nebude plnohodnotná strava na celý víkend.

  PIVO, zajišťuju opět já. Pivo bude lahvové a počítám se třemi značkami - Gambrinus, Braník a Krušovice. Což se ovšem může změnit vzhledem k momentálním dispozicím tamního kauflandu. Budete-li mít ovšem potřebu a možnost piva vlastního, meze se nekladou.

  POZOR ZMĚNA

  Nebudu pravděpodobně vybírat žádný poplatek, na místě bude lahvové pivo k zakoupení, za jeho obvyklou velkoobchodní cenu + si asi připočtu pár korun na lahev, jako pokrytí ostatních výdajů. Rozhodně to asle nebude žádná vydřidušská cena, nebojte se :)

  S tím pivem a občerstvením se dostáváme k jedné z hlavních změn oproti loňským ročníkům, a to, že za účast na akci bude jednotný poplatek za pivo + občerstvení od každého 200 kč! O ceně se samozřejmě potom půjde dohadovat, v závislosti na tom, kolik toho zkonzumujete třeba vlastního a tak; V případě vaší momentální finanční krize se taky snad nějak domluvíme, ale byl bych rád, kdyby toho nikdo nevyužíval. A myslím si, že itěch 200 na víkend je fakt minimum.

  Ubytování

  AKTUALIZOVÁNO Jednoznačně spacáky (možná radši i karimatky) s sebou. Dle informací bude letos kapacita míst vevnitř trochu menší, než v loňském roce. Proto prosím kdo můžete a nebude to příliš velká kombinace, vemte si s sebou stan. Eventuelně vy co pojedete auty, byste v nejhorším třeba přespali ve vašich vozítkách. Tahle situace ale pravděpodobně nenastane. Jinak nepočítejte s žádným pětihvězdičkovým hotelem, ale je to koneckonců hlavně venkovní akce.

  Tak, to je asi vše, co potřebujete vědět. :)

  komentáře:

  ress said at 20.03.2009 14:33:17
  test
  Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! Copyright © 2008 Vladimír Bártek